facebook
zamknij

Nowoczesna jadalnia

Nasza oferta

Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat oferowanych mebli, prosimy kliknąć poniższy link lub wybrać "do pobrania" w dowolnym menu. Meble do jadalni to jednocześnie, wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań w połączeniu z oryginalnym wyglądem i egzotycznym surowcem. Bambusowe stoły z drewnianym bądź szklanym blatem z możliwością wydłużenia i krzesła wykonane m. in. z bambusa, bananowca lub croco rattanu składają się na ciekawą kompozycję wnętrza jadalni. Można tu znaleźć zarówno formy klasyczne - stonowane jak i bardziej nowoczesne - odważne.

O kolekcji

Projektując stoły i krzesła z naszej ostatniej kolekcji designerzy mieli ambitne zadanie. Zamysłem było, aby meble jadalniane z nowej kolekcji łączyły w sobie zarówno wysokie standardy ergonomii i delikatne, ale nowatorskie wzornictwo. Meble zostały wykonane z ekologicznych, egzotycznych i niespotykanych na co dzień surowców. Efekt jest przed Państwem.

Wolność wyboru

Zwracamy Państwa uwagę na możliwość indywidualnego doboru tapicerki do naszych krzeseł i mebli wypoczynkowych. Przygotowujemy je na miejscu, także na indywidualne zamówienia naszych klientów.