facebook
zamknij

Meble do salonu

Gama produktów i rozwiązań

Nasza gama produktów do salonów w połączeniu z działem "meblościanki" to tysiąc i jeden sposobów na zagospodarowanie przestrzeni przeznaczonej do wypoczynku w Państwa
domach.

Kilka słów o salonie

Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu z rodziną i odpoczywamy po codziennych trudach pracy. Sofy, narożniki, stoliki, pufy i fotele mają nam zapewnić maksimum komfortu i wygody. Jednocześnie to tu przyjmujemy gości i urządzamy spotkania. Dlatego dobrze aby meble współgrały z wystrojem wnętrza i stanowiły powód do dumy.

Nasza propozycja

Proponujemy bardzo zróżnicowaną gamę produktów. Nasze meble do salonu są produkowane z najwyższej jakości, włoskich tkanin obiciowych i najtrwalszych surowców, takich jak bambus, abaka, rattan, wiklina i hiacynt wodny. Przedłożone komplety wypoczynkowe charakteryzuje elegancki wygląd i świeża forma.
Zestawy wypoczynkowe zaprojektowano tak, aby łączyły w sobie najwyższej jakości standardy ergonomiczne a jednocześnie wyznaczały trendy we wzornictwie użytkowym. Nowoczesne meble muszą spełniać te warunki - mamy tego świadomość i realizujemy to założenie z pełną determinacją.

Wymiary i cena

Wymiary i ceny oferowanych przez nas mebli są dostępne w cenniku pod tym linkiem lub w zakładce "do pobrania" w dolnym menu.