facebook
zamknij

W tym roku prezentujemy wyjątkowo rozbudowaną ofertę mebli, które różnią się od siebie stylistyką i materiałem z którego są wykonane. Znajdziecie Państwo zarówno klasyczne białe meble z bambusa, różnych gatunków rattanu, hiacyntu wodnego, jak i nowoczesne meble wykonane z bananowca.

Proponujemy Państwu białe meble wykonane w naszym własnym, autorskim stylu. Z satysfakcją zauważamy, że doświadczenie, chęć doskonalenia, innowacji oraz upór w dążeniu do doskonałości sprawił, że nie naśladujemy trendów obowiązujących na rynku, a sami stajemy się punktem odniesienia dla innych. Jest to dla nas powód do dumy i zaszczyt, ale także odpowiedzialność i bodziec do jeszcze cięższej, wytrwalszej i bardziej kreatywnej pracy.

Oferta podzielona zostały na cztery duże segmenty. Łóżka, szafki nocne, toaletki i komody znajdą Państwo w zakładce "sypialnie". Zakładka "jadalnie" to krzesła, stoły i całe zestawy do jadalni. Komplety wypoczynkowe, zestawy wypoczynkowe do salonu, narożniki, sofy, fotele, stoliki i ławy to elementy zakładki "salony". "Systemy" to najszersza pojęciowo zakładka w której znajdą Państwo regały, szafki, szuflady, systemy ścienne i wszystko co pomoże Państwu logicznie, racjonalnie i elegancko zagospodarować przestrzeń w domu.