facebook
zamknij

Sypialnia

Propozycja

Sypialnia jest miejscem zupełnie wyjątkowym i magicznym. Pomieszczenie powinno być urządzone tak, aby było jednocześnie przytulne i przestronne. Musimy się tam czuć dobrze i komfortowo. Dlatego przy jej urządzaniu warto zadbać o jej odpowiednią kolorystykę i funkcjonalność. Proponowane przez Freshbamboo meble łączą w sobie wszystkie cechy dobrej, praktycznej sypialni. Nasze łóżka zaprojektowane są tak, aby były ergonomiczne, funkcjonalne, a jednocześnie wyznaczały trendy nowoczesnego wzornictwa. Szeroka paleta łóżek występuje w kolorach: miodowym, czarnym, czerwonym i białym. W zależności od tego jaką opcję łóżka wybierzemy, otrzymujemy formę prostą lub rozbudowaną o wezgłowie, panele boczne, schowek na pościel czy też mechanizm podnoszący. Takie meble do sypialni, jak komoda, szafa, szafeczka nocna i stolik mogą stać się prawdziwą ozdobą mieszkania.

Nasza inspiracja

Nasze sypialnie projektowane były przy inspiracji minimalistycznym designem skandynawskim i oryginalnym, egzotycznym wzornictwem południowo-wschodniej Azji.

Nasza oferta

Dodatkowe informacje dotyczące naszych produktów, są dostępne w cenniku pod tym linkiem lub w zakładce "do pobrania" w dolnym menu.